Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşen Hentbol Cumhurbaşkanlığı Kupası karşılaşmalarını izledi ve sonrasında gerçekleşen kupa törenine katıldı…
Hentbol Federasyonunun organize ettiği 2021-2022 Hentbol Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda erkeklerde Gençlik Gücü, kadınlarda ise Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi kupayı müzesine götürdü…
Gençlik Gücü ve UKÜ Hentbol Takımları ile katılan tüm sporcuları tebrik eden Cumhurbaşkanı Tatar; takımlara kupa, sporculara madalya ve plaket takdiminde bulundu.
![](https://brtk.net/wp-content/uploads/2022/05/18/Cumhurbaskanligi-Hentbol-Kupasi-1.jpg?ver=9afeaf366800e0d35e8efe5611e4b7c3)